PODZIMNÍ NOVINKY VE MZDOVÉ ÚČTÁRNĚ ON-LINE

od 2990 Kč

Termím školení: 27.09.2023

Čas konání: 09:00 – 13:30

Místo konání: On-line, Google Meet

Program kurzu

 • Konečná podoba novely zákoníku práce – podrobný výklad k jednotlivým změnám zákoníku práce se zaměřením do praxe, vysvětlení k účinnosti (od 1. dne měsíce následujícího po vyhlášení, část od roku 2024 a část od roku 2019). Například nové povinnosti při uzavírání pracovněprávních vztahů, práce z domova, změny v doručování (počítání lhůt atd.), změny u dohod konaných mimo pracovní poměr včetně výpočtu řádné dovolené a další. Upozornění na související změny zákona o inspekci práce a občanského soudního řádu.
 • Novela exekučního a soudního řádu – změny po novele s odloženou účinností od 1. ledna 2024 – povinnost poskytovat součinnost elektronicky prostřednictvím speciálního formuláře.
 • Novela zákona o důchodovém pojištění (září 2023) – změny u předčasných důchodů a valorizací atd.
 • Změny zaměstnávání cizinců od poloviny roku 2023 – zaměstnanecké a modré karty (nové náležitosti, povolení k zaměstnání).
 • Produkt spoření na stáří (novela zákona o daních z příjmů) od roku 2024.
 • Vybrané informace k připravovanému daňovému balíčku od roku 2024 – nemocenské pojištění zaměstnanců, změny v dohodách konaných mimo pracovní poměr (nová povinnost hlášení dohod o provedení práce a limity pro odvody pojistného u jednoho či více zaměstnavatelů, nové povinnosti zaměstnavatelů vůči zaměstnancům a naopak) a další.
 • Další mzdové aktuality k datu konání semináře.

Jak to bude probíhat?

Pro účastníky máme vždy připraven studijní materiál zpracovaný od lektora. V případě on-line školení zasíláme tyto studijní materiály v elektronické podobě, pokud je školení prezenční, připravíme podklady přímo na školení v papírové podobě.  
On-line školení realizujeme prostřednictvím Google meet. Nejpozději den před konáním školení vám zašleme odkaz, prostřednictvím kterého se připojíte k webináři.

Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, můžete u naší firmy čerpat na tuto službu náhradní plnění. Odebíráním služeb od naší firmy můžete ročně ušetřit víc než 98 000 Kč za každého zdravotně znevýhodněného člověka, kterého se vám  nepodařilo zaměstnat.  

Během školení můžete konzultovat vlastní případy, které potřebujete vyřešit, a to buď zasláním dotazu předem při zadávání objednávky nebo se můžete ptát lektora přímo v rámci školení.

U prezenčních školení je v ceně zahrnuto občerstvení s nápoji během školení a oběd.

ŠKOLIT VÁS BUDOU

PhDr. Kučerová Dagmar

PhDr. Kučerová Dagmar

PhDr. Dagmar Kučerová je velice schopná a  sympatická lektorka, která zvládá problematiku  mezd v celém jejím rozsahu. Zná dokonale celou  problematiku nemocenského pojištění,  důchodového pojištění, zdravotního pojištění,  zákoník práce a daně z příjmů ze závislé činnosti.  Jako jedna z mála lektorek upozorní i na vazby s  účetnictvím, nebo i na daňové dopady z hlediska  daní z příjmů. Do tohoto tématu jak všichni víme, se většina mzdovek vůbec nepouští. Lektorskou činností se zaměřením na mzdové účetnictví se PhDr. Kučerová zabývá od roku 2009. Je držitelkou certifikátu Bilanční účetní a členkou Komory certifikovaných účetních. Mzdové účetnictví rovněž přednáší na UTB Zlín na fakultě managementu a ekonomiky, Ústav financí a účetnictví. Publikuje články z oblasti pracovněprávní a daňové problematiky, především pro server Podnikatel.cz.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „PODZIMNÍ NOVINKY VE MZDOVÉ ÚČTÁRNĚ ON-LINE“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena **

Pro zobrazení prodejce zadejte Vaši e-mailovou adresu.

  0 z 5
  U Hřbitova 432/9, , Prostějov, , Česká republika - 79607
  Nejsou žádné další nabídky pro tento produkt!

  Obecné dotazy

  Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.