AUTENTICKÝ A PŘIROZENÝ PROJEV (Masterclass videokurz + workshop)

od 2500 Kč

Bezprostřednost, přirozenost, uvolněná komunikace, poznání vnitřních „kontrolórů“, práce s trémou, napětím těla, gesty i představivostí s cílem zaujmout, udržet pozornost a předat sdělení.

Unikátní metoda videokurzu + koučinku, která je vhodná pro všechny!

Cílem je pojmout přirozenost za standardní stav, ať už jste kdekoli. Nezáleží na tom, zda je na vás v daný moment upřeno dvacet párů očí anebo si právě zpíváte sami doma v koupelně.

Unikátní metoda pro zdokonalení vašeho veřejného projevu. 

Vhodná je pro všechny, kteří si chtějí povýšit svůj projev na vyšší úroveň přirozenosti a autenticity.
Herectví před kamerou, osobní a jiné prezentace, práce s nervozitou a trémou – to vše a mnohem víc je předmětem našeho zájmu. Představujeme herecké triky a techniky, které využijete nejen v herectví i v osobní a profesním životě.

 • Vystupuju přirozeně a uvolněně?
 • Mohu nějak posílit důvěryhodnost svého projevu v pracovním i osobním životě?
 • Jak poznat hranice své „komfortní zóny“ a pracovat s nimi vědomě?
 • Mohu nějak ovlivnit to, jak působím na neznámé lidi?
 • Jak se ve svém těle cítit svobodně a uvolněně?

Každý z nás si některou z těchto otázek alespoň jednou položil, ale odpovědí se nedočkal. Stačí hledat sám v sobě, avšak je potřeba jít na to správným směrem, poznat svůj typ a vědomě s ním pracovat. Od toho jsme tu my!

Herečka Kateřina Janečková vám díky své unikátní metodě ukáže, jak tělo a mysl mohou harmonicky spolupracovat a stát se tak plnohodnotným nástrojem k přirozenému a uvolněnému vystupování, které udrží pozornost posluchačů a posílí důvěryhodnost vašeho projevu.

 • Zjistíte, že snaživost i nejistota = křeč.
 • To, jací jsme nebo jak se cítíme/vnímáme v různých prostředích, nemusí být totožné s tím, jak působíme na neznámé okolí.

Ať už se věnujete herectví, pracujete na vedoucích pozicích nebo vás zajímá osobní rozvoj, vždy je nutné si uvědomit, že  vnímáním řeči těla realizujeme až 90 % naší komunikace.

Co jsme pro vás tedy připravili?

Ve videu a následném skupinovém koučinku získáte rady a tipy od profesionální herečky, která své bohaté zkušenosti ze světa herectví a osobního rozvoje propojila ve výukovou metodu. Jejíž síla není pouze v teoretickém poznání daných témat, ale díky možnosti osobního prožitku nabízí jejich vědomé uchopení, které posune vaši komunikaci a sebedůvěru na novou úroveň.

Masterclass workshop jako začátek nové cesty: 

I. část teoretická – videokurz: 

13 kapitol plných profesionálních rad, tipů i ukázkových částí z workshopu (délka 136 min.)

Obsah videokurzu: např. 

 • Talent a co ho blokuje
 • Řemeslník VS bavič
 • Praktická část – představování
 • Základ herectví – práce s tělem
 • Nízké, neutrální a vysoké napětí
 • Průběžné jednání a vnitřní monolog
 • Castingy, pohovory a přirozenost
 • Finální cvičení
 • Jak se postupně zlepšovat

Hlavním přínosem je osobní zkušenost a prožitek z workshopu (koučinku), který navazuje na teoretickou video část. Cenné jsou především skupině vzájemné vazby lektora a všech účastníků. Důraz je kladen na individuální vnitřní analýzu při práci ve skupině.

Znalost videokurzu je pro účast na koučinku povinná, je rovnou v ceně. Po uhrazení vaší objednávky obdržíte link + unikátní kód, jehož pomocí videokurz zobrazíte. 

Část II. skupinový workshop / koučink

Na videokurz navazuje praktická část: workshop s Katkou Janečkovou, pro max. 8 osob. 

Obsah workshopu / koučinku:

 • Budeme rozvíjet témata z I. a pojmenujeme tzv. vnitřní kontrolory, kteří mohou bránit v bezprostřední a uvolněné komunikaci či hereckém výrazu.
 • Získáte individuální rady, tipy i zpětné vazby.
 • Představíme tělo jako nástroj (herce) – tři základní napětí těla, které používáme jako hlavní výrazový prostředek ke zpracování a vyjádření všech možných emocí.
 • Rozebereme průběžné jednání a vnitřní monolog – nebudete mít čas přemýšlet o tom, jak se máte tvářit nebo jak vypadáte. Pomůže Vám zbavit se přílišné sebekontroly. Zjistíte důležitost konkrétního pohledu, rozvinete schopnost představivosti a soustředění se.
 • Poznáte svůj typ a seznámíte se s prostředím castingu – Vyzkoušíte si tipy a triky, jak nebýt v křeči a jak působit přirozeně.
 • Vše zrekapitulujeme, získáte zpětnou vazbu a  individuální konzultaci pro zájemce se zájmem o pokračování v navazujících workshopech.
 • BONUS: po kurzu od nás každý obdržíte vlastní krátké video ze závěrečného cvičení. 

Herectví a komunikace není jen o tom, jak se tváříte, ale především o tom, jak umíte pracovat s vlastní představivostí, napětím těla, s rytmem zvolených gest i mluveného projevu a to vše v rámci vědomé práce s vlastním typem… Nestačí, aby divák/posluchač pouze pochopil vaše sdělení.. důležité je, abyste v něm vytvořili zájem a získali si jeho pozornost.

Cílem je:

pojmout přirozenost za standardní stav, ať už jste kdekoli. Nezáleží na tom, zda je na vás v daný moment upřeno dvacet párů očí anebo si právě zpíváte sami doma v koupelně.

Uvědomění si svých kvalit i slabých stránek, přijmout se takový jaký jsem, osvojit si triky na odbourání nervozity, umět uvolněně a nestrojeně komunikovat s okolím či být uvěřitelný – to vše je jen pár cílů, které na vás v tomto workshopu čekají.

Lektor:

KATEŘINA JANEČKOVÁ ( 1983 )
Vyrostla v hereckém prostředí a od svých 11 let se tomuto oboru věnuje aktivně. Má za sebou desítky rolí v oblasti divadla, TV i filmu (např. Ošklivka Katka, Ulice, Národní Třída, kde získala i nominaci na Českého Lva atd.)Vzdělání získala na činoherní konzervatoři a Vysokoškolské na Hamu v oboru Nonverbální divadlo (pantomima, klaunerie, fyzické divadlo a autorská tvorba).

Od roku 2016 působí jako lektorka a herecký kouč. Je spoluzakladatelka Hereckých workshopů Kalegro, které nabízí workshopy pro herce, firmy, školy i zájemce o osobní rozvoj. A spoluzakladatelka veřejné platformy „Herecká Databáze Kalegro“.

Další informace

Aktuální termíny pro veřejnost:

19. 5. 2024 – Praxe: Osobní koučink (A + B) – Olomouc

26. 5. 2024 – Praxe: Osobní koučink (A + B) – Praha
a více na https://www.herecke-workshopy.cz/nejblizsi-terminy-kurzu

Přednášky k tématu (s možností následného koučinku)
18. 5. 2024 – OLOMOUC – Inspirativní přednáška v TELEGRAPH, Jungmannova 3, Olomouc Předprodej připravujeme. Navazující workshop 19. 5. rovněž v Telegraphu.
21. 5. 2024 – OSTRAVA – Inspirativní přednáška KOMORNÍ SCÉNA ARÉNA (divadlo Aréna – Komůrka), 1. patro, u Mostu Miloše Sýkory, Ostrava

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „AUTENTICKÝ A PŘIROZENÝ PROJEV (Masterclass videokurz + workshop)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena **

Pro zobrazení prodejce zadejte Vaši e-mailovou adresu.

  0 z 5
  , , , , Česká republika -
  Nejsou žádné další nabídky pro tento produkt!

  Obecné dotazy

  Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.