Martin Daněk na Educoo.cz
Vzdělávací kurzy a školení | Online akreditované kurzy

Týmové mistrovství: Výsledek – čas – energie

od 24000 Kč

Pro koho je určeno:

Optimálně pro reálné týmy nebo pro manažery a majitele firem, kteří chtějí se svými týmy dosahovat optimálnějších výsledků beze ztrát klíčových životních “komodit” jako je čas, energie, motivace a pozornost.

Varianta A: Reálný tým

Určeno pro reálný tým, který chce dosahovat optimálnějších výsledků beze ztrát klíčových životních “komodit” jako je čas, energie, motivace a pozornost.

Varianta A: Otevřený simulační workshop

Pro koho je určen:
Zejména pro manažery a majitele firem, kteří chtějí se svými týmy dosahovat optimálnějších výsledků beze ztrát klíčových životních “komodit” jako je čas, energie, motivace a pozornost.

 

Co se budete moci naučit?

Jak pracovat tak:
– aby tým mohl dosahovat co nejlepších výsledků ve stanoveném čase – Inspirováno zkušenostmi z vrcholných sportovních akcí jako je mistrovství světa – s úspěšným výsledkem!
– aby nedocházelo ke zbytečným ztrátám času, energie, pozornosti a motivace – Všeho máte jen omezené zásoby a vyčerpat je v práci znamená nemít je doma s rodinou a ve volném čase.
– aby v týmu panovalo zaměření na to nejpodstatnější – Neplýtvejte energii nesmysly ani rádoby-důležitostmi.
– aby členové týmu opravdu rozuměli tomu, co myslí ostatní členové týmu tím, co říkají – aby se informace „neztráceli v překladu” a aby bylo jasno mezi vysílačem a přijímačem.
– v týmu panovala růstová, nikoli jen líbívá pozitivní energie – Překonejte typický český strach z pravdivé zpětné vazby. Naučte se ji dávat tak, aby ji druhý chtěl příště zase slyšet.
– aby bylo pro členy týmu smysluplné a radostné být jeho součástí – O našich životech rozhodují naše emoce, neignorujte tuto složku práce a výkonu!
– byly věci pojmenovávány tak jak jsou –  Stop klišé a chození kolem horké kaše
– byla jasná očekávání a pravidla –  Nikoli formou školního řádu, který stejně nikdo nikdy nečetl.
– aby členům dávalo smysl myslet za tým a ne jen za sebe – Banda individualistů nikdy nedosáhne tolik, co parta lidí jdoucích jasně za společným cílem!

Forma workshopu je především prožitková. Nutí účastníky přemýšlet a hledat vlastní odpovědi na klíčové otázky a to poutavou, smysluplnou a efektivní formou. Prožitek je doplňován teorií vycházející z praxe i aktuálních vědeckých poznatků.

 

Kdo tyto workshopy vede:

Hlavním lektorem je vždy Martin Daněk, který má více jak 10-ti leté zkušenosti s prací s týmy ve sportovní a byznysové oblasti. Ve sportu připravoval jako kouč týmové dynamiky mj .”český zázrak” z roku 2019 – juniorské mistry světa ve florbale.  Mezi jeho klienty patří špičkoví čeští sportovci prosazující se na nejvyšší sportovní úrovni zejména v týmových hrách (fotbaloví a florbaloví reprezentanti), ale i v individuálních sportech (např. Tomáš Hron – osminásobný mistr světa v thajském boxu). On sám zakládal a řídil největší fotbalový turnaj v ČR, na kterém se podílí tým stovky lidíí a jako sportovní ředitel vede progresivní fotbalový projekt s desítkami trenérů a stovkami rodičů a hráčů. Mezi jeho klienty z firem patří jak menší firmy řízené přímo majitelem, tak velké korporátní instituce
tým

Martin Daněk na Educoo.cz

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Týmové mistrovství: Výsledek – čas – energie“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena **

Pro zobrazení prodejce zadejte Vaši e-mailovou adresu.

  0 z 5
  Tomáše Bati 1088, , Třebíč, , Česká republika - 67401
  Nejsou žádné další nabídky pro tento produkt!

  Obecné dotazy

  Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

  Mohlo by se Vám líbit…