Microsoft Word | Základy | Kurz

od 2700 Kč 2450 Kč

V  kurzu se účastníci naučí vytvářet, formátovat a organizovat dokumenty, připravovat je pro tisk, kontrolovat pravopis, číslovat stránky.

Popis kurzu:

Microsoft Word je textový procesor od firmy Microsoft, který je součástí kancelářského balíku Microsoft Office.Microsoft Word je nejčastějším programem pro práci s dokumenty. Pomocí něj můžeme vytvářet nebo upravovat profesionálně vypadající dokumenty.

V  kurzu se účastníci naučí vytvářet, formátovat a organizovat dokumenty, připravovat je pro tisk, kontrolovat pravopis, číslovat stránky. Na kurzu se také seznámí se základními principy zápisu textu a formátováním odstavců.

Pro koho je kurz vhodný?

Tento kurz je vhodný pro uživatele jakékoliv verze balíku Microsoft Office. Školení může probíhat pro jednotlivce i pro firmy na zaškolení svých zaměstnanců.

Obsah:

 1. Úvod
 2. Začínáme s Wordem
 3. Práce s textem
 4. Formátování textu
 5. Formátování paragrafů
 6.  Styly
 7. Formátování stran
 8. Tabulky
 9. Ilustrace
 10. Práce s velkými soubory
 11. Závěr

 

Forma kurzu / workshopu Microsoft Word

 • Kurz je pořádán jako 1-denní workshop, kterému v ideálním případě předchází 1/2 denní příprava na míru situaci a problémům dané firmy nebo týmu.

Školení lze uskutečnit na některé z našich školících poboček (Praha, Brno, Třebíč, Bratislava) nebo přímo v prostorách vaší společnostiTermín školení lze maximálně přizpůsobit vašim časovým možnostem. Po skončení kurzu všichni účastníci obdrží certifikát o absolvování školení.

Microsoft Word

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Microsoft Word | Základy | Kurz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena **

Pro zobrazení prodejce zadejte Vaši e-mailovou adresu.

  0 z 5
  Nádražní 344/23, , Praha, , Česká republika - 15000
  Nejsou žádné další nabídky pro tento produkt!

  Obecné dotazy

  Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.