Microsoft Excel | Základy | Kurz

od 2900 Kč 2490 Kč

Microsoft Excel najde uplatnění kdekoliv od domácnosti až po nadnárodní korporát, základ kancelářských profesí. Kurz vhodný pro jednotlivce i firmy.

Popis kurzu

Microsoft Excel je tabulkový procesor, jehož pomocí můžeš zapisovat údaje a čísla do řádků a sloupců datové tabulky. . Čísla potom můžeš použít na různé výpočty, grafy a statistickou analýzu.Od uvedení na trh nemá téměř konkurenci.

Excel najde uplatnění kdekoliv od domácnosti až po nadnárodní korporát, základ kancelářských profesí. Umožňuje vytváření a editaci datových tabulek různé velikosti a složitosti, používání více datových sešitů (samostatných tabulek) v rámci jednoho souboru. Pomocí funkcí jako je filtrování, řazení, ověřování dat či vyhledávání je možné upravovat a individualizovat zobrazená data.

Získané znalosti vám umožní při mnoha úkonech výrazně ušetřit váš čas, snížit chybovost, jednodušeji získat důležitá data z rozsáhlejších tabulek a prezentovat vyhodnocená data na efektních tabulkách a grafech.

Pro koho je kurz vhodný?

Nezáleží na tvém věku či pohlaví. Kurz je vhodný pro jednotlivce i pro firmy na zaškolení svých pracovníků, pro začátečníky i pokročilé. Naučíme tě vše potřebné od základů až po makra a funkce.

Obsah kurzu:

 1. Úvod do kurzu Microsoft Excel
 2. Začíname s Excelem
 3. Jednoduchá práce s buňkami
 4. Funkce a výpočty
 5. Úprava vzhledu – formátování
 6. Ilustrace  a grafy
 7. Kontingenční tabulky a grafy
 8. Práce s velkými soubory
 9. Tisk
 10.  Makra
 11. Závěr

Forma kurzu / workshopu Microsoft Excel

 • Kurz je pořádán jako 1-denní workshop, kterému v ideálním případě předchází 1/2 denní příprava na míru situaci a problémům dané firmy nebo týmu.

Školení lze uskutečnit na některé z našich školících poboček (Praha, Brno, Třebíč, Bratislava) nebo přímo v prostorách vaší společnostiTermín školení lze maximálně přizpůsobit vašim časovým možnostem. Po skončení kurzu všichni účastníci obdrží certifikát o absolvování školení.

Microsoft Office

Kurzy a Vzdělávání Educoo

Microsoft Office

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Microsoft Excel | Základy | Kurz“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena **

Pro zobrazení prodejce zadejte Vaši e-mailovou adresu.

  0 z 5
  Nádražní 344/23, , Praha, , Česká republika - 15000
  Nejsou žádné další nabídky pro tento produkt!

  Obecné dotazy

  Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.