Mentální trénink a specializované poradenství | Individuální sezení

od 1500 Kč

Znát ještě neznamená umět. Mezi těmito pojmy je obrovský rozdíl. Čtení moudrých knih a návodů z nás mistry neudělá. Teprve ve chvíli, kdy začneme konat, vykročili jsme na cestu k mistrovství.

Říká se, že motivace bez kompetence je nebezpečná. Naše kompetence se skládají ze znalostí, zkušeností a dovedností. Každá část se utváří v naší mysli jiným způsobem.

Abychom si správně osvojili nové mentální a komunikační návyky, nezbytné pro náš úspěch, prosperitu a spokojenost s výsledky, potřebujeme účinně zapojit procedurální paměť.

K účinnému zapojení je nezbytný správný trénink těla i mysli. K němu slouží specializované poradenství a mentální tréninky.

Mentální trénink využívá plasticity mozku. Umožní vám vytvořit nové mentální mapy uvnitř naší hlavy. Mentální mapy jsou vzorce chování, návyky, které nás nutí reagovat v konkrétních situacích konkrétním způsobem.

Změna mentální map způsobí změnu našich reakcí, chování. Vznik nových mentálních map znamená vznik nového návyku, nové dovednosti.

V kombinaci s koučováním a NLP konzultacemi pomáhá odstranit mentální bloky a limity v naší mysli, uvolnit náš potenciál, vrátit psychickou pohodu do života.

To pak ovlivňuje výsledky, kterých v životě dosahujeme a způsoby, kterými k vzniklým situacím přistupujeme.

Na mentálních technikám, které jsou součástí mentálního tréninku, mám ráda, že využívají principy, na kterých mozek i tělo bez našeho vědomí už po staletí fungují. Proto jsou pro naši mysl i tělo přirozené a jejich vědomé učení nám jde o to rychleji.

Mentální cvičení mění naše myšlení. Myšlení mění pocity, rozhodování i chování.

Součástí mentálního tréninku jsou asertivními přístupy, dechová a relaxační cvičení. Podporují proměny mentálních map, posilují kognitivní funkce i schopnost zvládat stres. Vedou k rychlému uvolnění mysli i těla.

Kde vám mentální trénink pomůže

• Vědomá komunikace a vědomá kontrola mysli,

• rétorika a řeč těla,

• dýchání a relaxace, antistresové techniky,

• účinná komunikace a vyjednávání,

• zvládání konfliktních situací a asertivní sebeprosazení,

• prezentační dovednosti a veřejný projev,

• obchodní a manažerské dovednosti,

• řízení týmů, zavádění a realizace změn,

• odstranění mentálních limitů a vnitřních bloků.

Naučím vás využívat principy fungování lidské mysli k vašemu prospěchu. Abyste dokázali vědomě pracovat s tím, co se bez vašeho vědomí uvnitř hlav odehrává neustále.

Správnou dovednost si osvojíte až tím, že ji budete náležitým způsobem trénovat. A vytrváte dostatečně dlouho k tomu, aby se vám z ní stala prospěšná podvědomá zručnost.

Proces utváření podvědomých zručností má 4 fáze. Každá fáze má své klady i zápory. Ráda vás provedu krok za krokem každou částí, abyste vytrvali až do zdárného cíle.

Mentální tréninky jsou i součástí koučování nebo NLP konzultací. Propojení koučování nebo NLP konzulatcí s mentálním tréninkem přispívá k odstranění příčin našich potíží a životních překážek.

Pokud se z nějakého důvodu se mnou nemůžete setkat osobně, ráda se s vámi setkám na dálku. Mentální tréninky a poradenství poskytuji v případě potřeby i online, formou video hovoru (FB Messenger, WhatsApp, Skype apod.)

Další informace

Upřesnění k místu konání

Individuální sezení standardně probíhá osobně na Mělníku v mé kanceláři, nebo v místě, na kterém se předem domluvíme. S ohledem na aktuální situaci probíhá online přes aplikaci dle vzájemné domluvy. Kontaktujte mě přes tlačítko "Domluvit školení". Já se Vám ozvu zpět a probereme vše potřebné.

Upřesnění k ceně

Uvedená cena je za jedno cca 1,5hodinové sezení.
Počet sezení je individuální, sjednávám ho po domluvě s klientem, v návaznosti na jeho potřeby a situaci.

Pro firmy

Mentální tréninky a specializované poradenství jsou vhodnou metodou i k posílení a rozvoji osobnostích předpokaldů pracovníků v různých pozicích.
Pokud máte o individuální rozvoj svých pracovníků zájem, ozvěte se mi přes "Domluvit školení". Já se s Vámi spojím a domluvíme setkání, na kterém probereme vše potřebné.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Mentální trénink a specializované poradenství | Individuální sezení“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena **

Pro zobrazení prodejce zadejte Vaši e-mailovou adresu.

    0 z 5
    Českolipská 1112/21, , Mělník, , Česká republika - 276 01
    Nejsou žádné další nabídky pro tento produkt!

    Obecné dotazy

    Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.