DPH AKTUÁLNĚ (07.11.2023)

Datum konání: 07.11.2023

Čas konání: 9:00 – 14:30

Cílem tohoto semináře je podrobný rozbor aktuálních problematických ustanovení zákona o DPH a ukázka praktických důsledků pro podnikatelské subjekty. Seminář je tematicky zaměřen jak na tuzemská, tak i unijní a zahraniční plnění.

Program bude doplněn dle aktuálně platné legislativy.

Cena školení bude stanovena v aktuálním čase s dostatečným předstihem.

Jak to bude probíhat?

Pro účastníky máme vždy připraven studijní materiál zpracovaný od lektora. V případě on-line školení zasíláme tyto studijní materiály v elektronické podobě, pokud je školení prezenční, připravíme podklady přímo na školení v papírové podobě.  

On-line školení realizujeme prostřednictvím MS TEAMS nebo Google Meet. Nejpozději den před konáním školení vám zašleme odkaz, prostřednictvím kterého se připojíte k webináři.

Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, můžete u naší firmy čerpat na tuto službu náhradní plnění. Odebíráním služeb od naší firmy můžete ročně ušetřit víc než 98 000 Kč za každého zdravotně znevýhodněného člověka, kterého se vám  nepodařilo zaměstnat.   Během školení můžete konzultovat vlastní případy, které potřebujete vyřešit, a to buď zasláním dotazu předem při zadávání objednávky nebo se můžete ptát lektora přímo v rámci školení. U prezenčních školení je v ceně zahrnuto občerstvení s nápoji během školení a oběd.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „DPH AKTUÁLNĚ (07.11.2023)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena **

Pro zobrazení prodejce zadejte Vaši e-mailovou adresu.

    0 z 5
    U Hřbitova 432/9, , Prostějov, , Česká republika - 79607
    Nejsou žádné další nabídky pro tento produkt!

    Obecné dotazy

    Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.