Suchá novela vodního zákona v průmyslu

od 1490 Kč

Obsahem semináře budou informace o jednotlivých ustanoveních tzv. suché novely vodního zákona se zaměřením na potřeby „podnikového ekologa“.

Obsahem semináře budou informace o jednotlivých ustanoveních tzv. suché novely vodního zákona se zaměřením na potřeby „podnikového ekologa“.

Pro koho je kurz vhodný?

Seminář je určen pro zájemce o obor ekologie.

Obsah školení

Na on-line semináři se seznámíme s přijatými principy vodního zákona na ochranu před suchem, dále např. s novými povinnostmi při nakládání s vodami a novými ustanoveními, které umožňují změny již povolených nakládání s vodami. Součástí výkladu budou i další nedávno proběhlé novely vodního zákona. Závěrem budou zodpovězeny případné dotazy účastníků semináře.

On-line semináře – vzdělávejte se kdekoliv

On-line seminář neboli webinář je způsob vzdělávání přes internet vedený lektorem v reálném čase. Zúčastnit se ho můžete kdekoliv. Stačí Vám k tomu jen počítač s internetem a sluchátka. Během školení můžete lektorovi položit dotaz prostřednictvím chatu. On-line semináře probíhají v aplikaci Adobe Connect. Link k přihlášení do virtuální místnosti Vám pošleme den před konáním semináře na e-mailovou adresu uvedenou v objednávce.

Form kurzu/workshopu:

Školení je pořádáno formou webináře.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Suchá novela vodního zákona v průmyslu“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena **

Pro zobrazení prodejce zadejte Vaši e-mailovou adresu.

    0 z 5
    Evropská 423/178, , Praha 6, , Česká republika - 160 41
    Nejsou žádné další nabídky pro tento produkt!

    Obecné dotazy

    Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.