IPMA certifikační zkouška pro projektové manažery a agile leadery

od 8900 Kč

Zvyšte svou odbornou cenu a prestiž. Potvrďte svou profesionalitu mezinárodním osvědčením IPMA® a prokažte tak schopnosti projektové manažera/ agile leadera plánovat, organizovat a řídit projekty.

Projekty řídí lidé a proto se zaměřujeme na osobu projektového manažera/agile leadera a jeho schopnosti. Součástí zkoušky je simulace reálných situací na projektu a pohovor. Certifikovaným poskytujeme důkladnou zpětnou vazbu a doporučení pro další rozvoj.

 • Vodopádový i agilní přístup – certifikace IPMA prokazuje, že jsou jeho držitelé či držitelky schopni univerzálního nasazení do pozice projektových manažerů bez ohledu na obor. Protože z našich zkušeností většina projektů je aktuálně řízena hybridním přístupem, tedy kombinací agilních a prediktivních technik, jsme přesvědčeni, že dobrý projektový manažer by měl znát oba světy, aby z nich vybral pro konkrétní projekt optimální přístup
 • U klasické certifikace se soustředíme na měkké dovednosti potřebné pro řízení projektů (komunikace, spolupráce v týmu) i  na nástroje a techniky řemesla projektových manažerů (sestavení harmonogramu, práce s riziky atp.)
 • Zkouškou Vás provedou zkušení praktici – zkoušející, kteří vám dají na závěr zpětnou vazbu pro Váš další rozvoj.
 • Součástí zkoušky je vždy aktuálně to, co budete potřebovat pro budoucí úspěch – obsah zkoušky neustále ladíme tak, abyste díky ní získali znalosti a dovednosti potřebné pro řízení projektů dnes i v budoucnosti.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „IPMA certifikační zkouška pro projektové manažery a agile leadery“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena **

Pro zobrazení prodejce zadejte Vaši e-mailovou adresu.

  0 z 5
  Sokolovská 178/247, , Praha 9, , Česká republika - 190 00
  Nejsou žádné další nabídky pro tento produkt!

  Obecné dotazy

  Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.

  Kategorie: