Jana Nováčková: Respektovat a být respektován | Webinář

od 250 Kč

Jak se zbavit zlozvyků ve výchově a udělat z dítěte rovnocenného partnera? Zjistěte v online přednášce známé dětské psycholožky a expertky v oblasti vzdělávání, Jany Nováčkové, jak do výchovy dítěte kromě lásky zahrnout i respekt. 

Respekt vůči ostatním ale i respekt vůči sobě samému neznamená nedostatek hranic, ale naopak způsob, jak pomoci dítěti vybudovat si trvalé hodnoty, nezávislé na přítomnosti rodiče, výhružek či pochvaly. Společně se podíváme na formy komunikace, vzdělávání a disciplíny, založené na empatii a zohlednění individuálních potřeb a názorů dítěte. Koneckonců opakem poslušnosti není vzdorovitost, ale odpovědnost! 
PhDr. Jana Nováčková, CSc.
je významná česká psycholožka specializující se na výchovu. Praxi získala během práce v poradenství, působila také v psychologickém výzkumu. Od roku 1990 se aktivně věnuje lektorské činnosti. Je spoluautorkou kultovní knihy a kurzů Respektovat a být respektován, jež se v Česku a na Slovensku prodalo přes 100 tisíc kusů, a také publikace Mýty ve vzdělání. Podílela se na mezinárodním projektu Zdravá škola. Absolvovala pětitýdenní stáž v USA zaměřenou na metody dalšího vzdělávání učitelů. Publikovala mnoho článků v odborném i populárním tisku a vystupuje na konferencích, kde veřejnosti přibližuje své myšlenky týkající se kritických změn v současných formách vzdělávání a možností transformovat tradiční způsoby výuky. Byla uvedena do Auly slávy organizace EDUin za inovace ve vzdělávání.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Jana Nováčková: Respektovat a být respektován | Webinář“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena **

Pro zobrazení prodejce zadejte Vaši e-mailovou adresu.

    0 z 5
    , , , , -
    Nejsou žádné další nabídky pro tento produkt!

    Obecné dotazy

    Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.