Best Selling Products

List best-selling products on sale.
The element has settings for how many products to show on the page and
how many columns wide the products should be before wrapping
 • SAP Základy | Školení SAP pro začátečníky

  (1)
  od 4400 Kč 3650 Kč

  Pro všechny kdo začali nebo chtějí začít pracovat s SAP. Vše si vyzkoušíte v reálném SAP prostředí. Začali jste nebo chcete začít pracovat s SAP? Vyžaduje znalosti SAP vaše další zaměstnání? Pak SAP Základy je to pravé SAP školení pro začátečníky.

  Čtěte více
 • Compliance, finanční etika a AML pro finanční zprostředkovatele

  od 3990 Kč

  Cílem semináře je seznámit účastníky s funkcí Compliance a s riziky, plynoucí z neznalosti compliance principů. Popsat systém kontrol a informačních povinností, ukázat na příkladech včetně jednotlivých rizik, zodpovědět případné dotazy. Seznámit účastníky s principy opatření proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu (AML) a novou povinností zjišťování a registrace skutečných vlastníků obchodních společností a dalších subjektů. A také se změnami, které se v roce 2020 v této oblasti chystají.

  (Odborná příprava zaměstnanců finančních institucí v oblasti povinností vyplývajících ze zákona AML je nezbytná bez ohledu na pracovní pozici zaměstnance).

  Čtěte více
 • Oznamování nebezpečných směsí a UFI kódy po 1. 1. 2021

  od 3990 Kč

  Výrobcům a dovozcům chemikálií přibývají uvedením v platnost přílohy VIII nařízení CLP nové komplexní povinnosti, a to uvádění kódů UFI a oznamování nebezpečných směsí do databáze toxikogických center agentury ECHA. Oznamování se týká pouze směsí s rizikem pro zdraví člověka a fyzikálními riziky.

  Čtěte více
 • Poskytování osobních ochranných pracovních prostředků

  od 1990 Kč

  Za jakých podmínek je zaměstnavatel povinen poskytovat OOPP, MČDP a ochranné nápoje? Jaké další povinnosti souvisí s tímto poskytováním? V jakém množství je povinen poskytovat teplé ochranné nápoje? Je povinen zaměstnancům poskytovat mýdlo a ručník? To jsou jen některé z otázek na než přináší odpovědi náš on-line seminář.
  Také vám poskytne informace o poskytování pracovních oděvů a obuvi, které nejsou OOPP, např. teplákové soupravy učiteli tělocviku a podobně.

  Čtěte více
 • NEJČASTĚJŠÍ BARIÉRY PŘI ZAŠKOLOVÁNÍ

  • Jak poznat, komu se věnovat a s kým během zácviků ztrácíte zbytečně čas?
  • Co zácvik nováčků zpomaluje a činí jej neefektivní?
  • Jak motivovat nováčky, aby se chtěli učit?
  • Jaké existují bariéry, které brání předání zkušeností novým pracovníkům, a jak tyto bariéry zvládnout?
  • Proč lidé selhávají při studiu jakéhokoli předmětu?
  • Na co se musí připravit firmy, které hledají pouze „hotové” odborníky?

  Odpovědi na tyto a další otázky získáte právě na semináři NEJČASTĚJŠÍ BARIÉRY PŘI ZAŠKOLOVÁNÍ.

  Čtěte více
 • Jak nastavit kapacitu pracovní pozice, týmu, firmy

  od 1400 Kč 1200 Kč

  Víte, kdo z vašeho týmu je přetížený? Kdo je se zašívá? Kdy potřebujete opravdu dalšího člena týmu? To vše jsou otázky směrované na kapacitu pracovního místa. Bez jejího výpočtu si jen myslíte, že jste výkonní a máte všechny činnosti zaměstnanců optimalizované. Chcete vědět, jak nastavit a vypočítat kapacitu pracovní pozice? Registrujte se na náš webinář.

  Čtěte více