SRÍ LANKA – SEBEPOZNÁVACÍ, TRANSFORMAČNÍ SEMINÁŘ – 25.11.2020 – 08.12.2020

od 45000 Kč

V rámci semináře máte po celou dobu k dispozici skvělé lektory, terapeuty a průvodce.

Čeká vás velká cesta sebepoznání, proložená pohybovými aktivitami a několik překvapeními. Ovládnete principy šťastného života. Budete pracovat s vědomím a podvědomím, proniknete do tajů práce v kvantovém poli.

Byla by škoda být na Srí Lance a zabývat se jen sami sebou, proto jsme pro vás do našeho semináře vložili dva nevšední výlety, na kterých vystoupíte ze své komfortní zóny. Naučíte se posouvat své vlastní limity. Užijete si také pravou ajurvédskou masáž která vás skvěle nastartuje.

Resort se nachází na osamělé panenské pláži v tropické zahradě s palmami, přímo uprostřed zeleně, kde můžete potkat nejrůznější druhy zvířat. Pokud patříte k milovníkům dovolené ve stylu Robinsona Crusoa, je toto místo pro vás jako stvořené. Kapacita resortu je uzpůsobená pro 34 osob a vy si zde můžete užít opravdový klid a pohodu.

Aby vám opravdu nic nechybělo, k dispozici vám bude po celou dobu pobytu český manažer. Místní kuchařka se zase postará o autentické kulinární zážitky. Ochutnáte perly místní kuchyně, kvalitní úpravu ryb i mořských plodů.

P O Z O R ! ! !    Pokud vezmete na tuto báječnou cestu manžela, manželku, potomka, rodiče, prarodiče, nebo sourzence, dostanete slevu na tohoto příbuzného 5 000 Kč!

Chcete vědět víc?  více informací


Proč
se zúčastnit školení na Srí Lance?

Pomůžeme vám vyznat se v mnoha technikách, které nabízí zhodnocení vašeho života.

My všichni, kteří vás budeme provázet tímto seminářem, jsme si prošli mnoha kurzy a učeními, každý z nás jinými, stálo nás to hromadu času. Byl to krásný a dobře investovaný čas, nepočítá se však ve dnech, ale v letech. My vám teď, během dvou týdnů, předáme všechno podstatné z každé techniky kterou ovládáme a která stála za to, si ji osvojit. Vy si pak z těch. již námi vybraných, budete moci sami vybrat a osvojit praktiky takové techniky, která je pro vás nejpřijatelnější.

Jen malý nástin toho, co vás čeká:

Práce v kvantovém poli

Imaginace

Sufijské cvičení

Konstelace

Techniky dle Mirzakarima Norbekova

Mastermindy

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “SRÍ LANKA – SEBEPOZNÁVACÍ, TRANSFORMAČNÍ SEMINÁŘ – 25.11.2020 – 08.12.2020”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena **

Pro zobrazení prodejce zadejte Vaši e-mailovou adresu.

0 z 5
U Hřbitova 432/9, Prostějov, Česká republika - 79607
Nejsou žádné další nabídky pro tento produkt!

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.