Kontrolní mechanismy v Pohodě (11.10.2022)

od 2490 Kč

Kurz je určen pro samostatné účetní, které mají znalosti účetnictví a samostatně účtují účetní případy. Cílem kurzu je naučit se najít chyby, které se při účtování mohou objevit. 

Praktické ukázky budou probíhat v účetním programu Pohoda. Ukážeme si jak nastavit Pohodu a jak s ní pracovat, aby nám v odhalování chyb pomohla. 

Kurz není vhodný pro začátečníky – při ukázkách nebudou vysvětlovány základní účetní pojmy a principy účtování. Je vhodné, aby účastníci kurzu měli praktické zkušenosti s účtováním v programu Pohoda.

Program kurzu

 • Analytické účty – jak je nastavit, aby pracovali pro nás.

 • Práce se saldem – které účty nastavit saldokontě a jak s nimi pracovat.

 • Kontroly v rámci majetku – provázanost účetnictví a evidence majetku, nastavení odpisů – účetní x daňové, kontroly opravy x technické zhodnocení.

 • Pohledávky, závazky – vazba deník x knihy faktur x saldo, kdy jak tvořit opravné položky, odepisovat.

 • Kontrola banky, pokladny – co kontrolovat a jak.

 • Práce se zálohovými fakturami.

 • Časové rozlišení, dohadné položky – na co nezapomenout.

 • Problémové položky z pohledu daně z příjmů – skrytý nehmotný majetek, technické zhodnocení, kdy chtít smlouvy a co v nich hledat.

Jak to bude probíhat?

Pro účastníky máme vždy připraven studijní materiál zpracovaný od lektora. V případě  on-line školení zasíláme tyto studijní materiály v elektronické podobě, pokud je školení prezenční, připravíme podklady přímo na školení v papírové podobě.

Během školení můžete konzultovat vlastní případy, které potřebujete vyřešit, a to buď zasláním dotazu předem při zadávání objednávky nebo se můžete ptát lektora přímo v rámci školení.

Pokud jste firma s povinností zaměstnávat osoby se zdravotním postižením, můžete u naší firmy čerpat na tuto službu náhradní plnění. Odebíráním služeb od naší firmy můžete ročně ušetřit víc než 86 000 Kč za každého zdravotně znevýhodněného člověka, kterého se vám  nepodařilo zaměstnat.  

U prezenčních školení je v ceně zahrnuto občerstvení s nápoji během školení a oběd.

On-line školení realizujeme prostřednictvím MS TEAMS. Nejpozději den před konáním školení vám zašleme odkaz, prostřednictvím kterého se připojíte k webináři.

Další informace

Délka školení

Den

Jazyk školení

Čeština

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kontrolní mechanismy v Pohodě (11.10.2022)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena **

Pro zobrazení prodejce zadejte Vaši e-mailovou adresu.

  0 z 5
  U Hřbitova 432/9, Prostějov, Česká republika - 79607
  Nejsou žádné další nabídky pro tento produkt!

  Obecné dotazy

  Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.