Automotive školení
Pharma manufacturing digital
pharmaceutical manufacturing
SAP kurz
Školící potřeby ITICA
Občerstvení během školení ITICA

Szkolenie SAP program PP10 | Planowanie produkcji

od 6000  5500 

Jesteśmy specjalistami w zakresie szkoleń SAP, zwłaszcza w zakresie Planowania produkcji i Utrzymania. Oferujemy ponad 10 lat doświadczenia w tej dziedzinie oraz wiedzę zdobytą dzięki realizacji projektów dla ponad 100 największych światowych firm produkcyjnych.

  Domluvit školení

Planowanie produkcji

I dzień szkolenie

 

9:00 – 9:15  Prezentacja spółki i siebie oraz uzyskanie informacji o umiejętnościach studenta w zakresie pracy z SAP i stanowisku, na którym pracuje. W jakim języku będzie przebiegać szkolenie.
09:15 – 09:30 Demonstracja podstawowego layoutu i sterowania SAP00 (menu, ulubione, ikony)
09:30 – 10:00 Przegląd podstawowych transakcji wchodzących do modułu Planowanie produkcji. SAP Logistics process overview.
10:00 – 10:15 Przerwa
10:15 – 11:00  4 podstawowe obiekty w SAP PP: Materiał, BOM, Work Center, Routings. PP10 – Master data.
11:00 – 11:10 Przerwa
11:10 – 11:45 Karta materiału i znaczenie wszystkich parametrów MRP.
11:45 – 12:30 Obiad (wszystko na nasz koszt).
12:30 – 13:00 Product lifecycle management oraz usunięcie przestarzałych materiałów z planowania  (Karta materiału, Specyfikacje materiału, Procedury).
13:00 – 13:30 Demand management. Uwagi klientów i ich przetwarzanie.
13:30 – 13:45 Przerwa
13:45 – 14:15 Różnica między planowaniem Work Order a Planowaniem fleksybilnym 
14:15 – 14:30 Krótkie powtórzenie wszystkich omówionych punktów. Przejrzenie całej dokumentacji SAP. Pytania i odpowiedzi.
14:30 – 14:45 Przykłady z własnego doświadczenia.
14:45 – 15:15 Szczegółowe dyspozycje logistyczne MRP30
15:15 – 15:30 Podsumowanie perspektyw na przyszłość. Czego student potrzebuje, dokąd zmierza. Plus zapisanie pytań, które pozostały bez odpowiedzi i które będą wysłane drogą mailową.
15:30 – 16:00 Sterowanie procesem produkcyjnym za pomocą sygnałów kanban i ich przesyłanie do linii Assembly i Semi-Finish

 

II dzień szkolenie

 

09:00 – 09:15  Krótkie powtórzenie poprzedniego dnia.
09:15 – 10:00 Punkty, których nie zdążono omówić poprzedniego dnia.
10:00 – 10:15 Przerwa
10:15 – 11:00  Test zakładania podstawowych 4 PP Master dat.
11:00 – 11:10 Przerwa
11:10 – 11:45 Planowanie fleksybilne: ITICA – PP90 – Flexible Planning Overview.pptx
11:45 – 12:30 Obiad (wszystko na nasz koszt).
12:30 – 13:30 MRP i dokumenty zakupu. MM20
13:30 – 13:45 Przerwa
13:45 – 14:30 Części zapasowe, kompletny przewodnik. PM30
14:30 – 14:45 Krótkie powtórzenie wszystkich omówionych punktów. Przejrzenie całej dokumentacji SAP. Pytania i odpowiedzi.
14:45 – 15:00 Przykłady z własnego doświadczenia.
15:00 – 15:30 Podsumowanie perspektyw na przyszłość. Czego student potrzebuje, dokąd zmierza. Plus zapisanie pytań, które pozostały bez odpowiedzi i które będą wysłane drogą mailową.

 

O firmie ITICA

Jesteśmy specjalistami w zakresie szkoleń SAP, zwłaszcza w zakresie Planowania produkcji i Utrzymania. Oferujemy ponad 10 lat doświadczenia w tej dziedzinie oraz wiedzę zdobytą dzięki realizacji projektów dla ponad 100 największych światowych firm produkcyjnych.

Stawiamy na prostotę i zrozumiałość szkolenia, uczestnikami są często ludzie niemający dużej wiedzy o systemie SAP lub procesach produkcyjnych. Potrafimy zaprezentować informacje w przejrzystej formie, zrozumiałej dla każdego.

Do tej pory przeprowadziliśmy szkolenia dla ponad 100 firm z branży Automotive, farmaceutycznej, spożywczej i Utilit.

Warsztaty i szkolenia organizujemy w naszych pomieszczeniach szkoleniowych lub w siedzibie klienta. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt pod adresem office@itica.cz lub wypełnienie formularza kontaktowego.

 

Další informace

Délka školení

Několik dní

Jazyk školení

Polština

Typ školení

Online, Prezenční

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Szkolenie SAP program PP10 | Planowanie produkcji”

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Povinná pole jsou označena **

0 z 5
Nad Zámkem 1072, Třebíč, Česká republika - 67401
Office@itica.cz
+420 226 218 298
Nejsou žádné další nabídky pro tento produkt!

Zrušení / Vrácení / Výměna zásady

Obchodní podmínky pro Kupující

Informace o službách, zboží a cenách

 1. Informace o zboží (kurzech), včetně uvedení cen jednotlivého zboží a jeho hlavních vlastností jsou uvedeny u jednotlivého zboží v katalogu internetového obchodu. Ceny zboží jsou uvedeny bez daně z přidané hodnoty, všech souvisejících poplatků a nákladů za vrácení zboží, jestliže toto zboží ze své podstaty nemůže být vráceno obvyklou poštovní cestou. Ceny zboží zůstávají v platnosti po dobu, po kterou jsou zobrazovány v internetovém obchodě. Toto ustanovení nevylučuje sjednání kupní smlouvy za individuálně sjednaných podmínek.
 2. Veškerá prezentace zboží umístěná v katalogu internetového obchodu je informativního charakteru a prodávající není povinen uzavřít kupní smlouvu ohledně tohoto zboží. 
 3. Informace o nákladech spojených s dodáním zboží (cestovné) uvedené v internetovém obchodě platí pouze v případech, kdy je zboží doručováno v rámci území České republiky.
 4. Případné slevy s kupní ceny zboží nelze navzájem kombinovat, nedohodne-li se prodávající s kupujícím jinak. 


Objednávka a uzavření kupní smlouvy

 1. Náklady vzniklé kupujícímu při použití komunikačních prostředků na dálku v souvislosti s uzavřením kupní smlouvy (náklady na internetové připojení, náklady na telefonní hovory), hradí kupující sám. Tyto náklady se neliší od základní sazby.
 2. Kupující provádí objednávku zboží těmito způsoby:
 • prostřednictvím svého zákaznického účtu, provedl-li předchozí registraci v internetovém obchodě, 
 • vyplněním objednávkového formuláře bez registrace.  
 1. Při zadávání objednávky si kupující vybere zboží, počet kusů zboží (kurzů), způsob platby a doručení (online, či prezenční).
 2. Před odesláním objednávky (kontaktního formuláře) je kupujícímu umožněno kontrolovat a měnit údaje, které do objednávky vložil. Objednávku odešle kupující prodávajícímu kliknutím na tlačítko Domluvit školení. Údaje uvedené v objednávce jsou prodávajícím považovány za správné. Podmínkou platnosti objednávky je vyplnění všech povinných údajů v objednávkovém formuláři a potvrzení kupujícího o tom, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami.
 3. Neprodleně po obdržení objednávky zašle prodávající kupujícímu potvrzení o obdržení objednávky na emailovou adresu, kterou kupující při objednání zadal. Toto potvrzení je automatické a nepovažuje se za uzavření smlouvy. Kupní smlouva je uzavřena až po přijetí objednávky prodávajícím. Oznámení o přijetí objednávky je doručeno na emailovou adresu kupujícího. / Neprodleně po obdržení objednávky zašle prodávající kupujícímu potvrzení o obdržení objednávky na emailovou adresu, kterou kupující při objednání zadal. Toto potvrzení se považuje se za uzavření smlouvy. Přílohou potvrzení jsou aktuální obchodní podmínky prodávajícího. Kupní smlouva je uzavřena potvrzením objednávky prodávajícím na emailovou adresu kupujícího. 
 4. V případě, že některý z požadavků uvedených v objednávce nemůže prodávající splnit, zašle kupujícímu na jeho emailovou adresu pozměněnou nabídku. Pozměněná nabídka se považuje za nový návrh kupní smlouvy a kupní smlouva je v takovém případě uzavřena potvrzením kupujícího o přijetí této nabídky prodávajícímu na jeho emailovou adresu uvedenu v těchto obchodních podmínkách. 
 5. Všechny objednávky přijaté prodávajícím jsou závazné. Kupující může zrušit objednávku, dokud není kupujícímu doručeno oznámení o přijetí objednávky prodávajícím. Kupující může zrušit objednávku telefonicky na telefonní číslo nebo email prodávajícího uvedený v těchto obchodních podmínkách. 
 6. V případě, že došlo ke zjevné technické chybě na straně prodávajícího při uvedení ceny zboží v internetovém obchodě, nebo v průběhu objednávání, není prodávající povinen dodat kupujícímu zboží za tuto zcela zjevně chybnou cenu ani v případě, že kupujícímu bylo zasláno automatické potvrzení o obdržení objednávky podle těchto obchodních podmínek. Prodávající informuje kupujícího o chybě bez zbytečného odkladu a zašle kupujícímu na jeho emailovou adresu pozměněnou nabídku. Pozměněná nabídka se považuje za nový návrh kupní smlouvy a kupní smlouva je v takovém případě uzavřena potvrzením o přijetí kupujícím na emailovou adresu prodávajícího.

Platební podmínky a dodání zboží

 1. Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit následujícími způsoby:
 • bezhotovostně převodem na bankovní účet prodávajícího
 • v hotovosti při osobním odběru v provozovně
 • v hotovosti při osobním odběru v místě plnění služby
 1. Společně s kupní cenou je kupující povinen uhradit prodávajícímu náklady spojené s dodáním zboží ve smluvené výši. Není-li dále uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.
 2. V případě platby v hotovosti je kupní cena splatná při převzetí zboží. V případě bezhotovostní platby je kupní cena splatná do 5 dnů od uzavření kupní smlouvy.
 3. V případě bezhotovostní platby je závazek kupujícího uhradit kupní cenu splněn okamžikem připsání příslušné částky na bankovní účet prodávajícího.
 4. Prodávající požaduje od kupujícího předem zálohu či jinou obdobnou platbu.
 5. Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online, v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin
 6. Zboží je kupujícímu dodáno:
 • na adresu určenou kupujícím objednávce
 • osobním odběrem v provozovně prodávajícího
 1. Volba způsobu dodání se provádí během objednávání zboží (kurzu)
 2. Náklady na dodání zboží v závislosti na způsobu odeslání a převzetí zboží jsou uvedeny v objednávce kupujícího a v potvrzení objednávky prodávajícím.
 3. Prodávající vystaví kupujícímu daňový doklad – fakturu. Daňový doklad je odeslán na emailovou adresu kupujícího.

Obecné dotazy

Zatím nejsou žádné zodpovězené dotazy.